Seat Leon 1.9 tdi -06

Shitet nga: bujar 19 Maj 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 599 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Leon
shitet seat leon 1.9 tdi vetura ka veq 134.000 mij kilometra per kilometra ju garantojm Vetura ka klim automatik ,navigacin, radio me cd ,bord compioter,4 gjamat me rrym ,tempomat,esp,abs,8 ajrbeg,4 fellne origjinal te seatit,hapje dhe mbyllje me qels vetura ka dy qelsa vetura ka 1 vit te plot regjistrim e ka vetura esht e ardhur prej gjermanis vetura esht ne gjendje te rregull ,vetura esht per ni marakli dhe hargjime shum te vogla kerr praktik kerr familjar te interesuarit na lajmroni ne numrin 044105926. me ni vit regjistrim. Plus 4 goma tereja te dimrit mebandash ,,mundeni me na kontaktu edhe me viber ne
+37744 716 373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim