Shitet AUDI 80 1.8 BENZIN Regjistrim 5 Muj

Shitet nga: xhelal 13 Shk 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 501 EUR

Komuna: Viti
Shitet AUDI 80 1.8 BENZIN Regjistrim 5 Muj Qmi lir -89

me goma t dimrit me fellne radi e rujshme mrena edhe jasht

1 pronar qe 14 vjet asht vetur familjare per me shum eja dhe bindu

wetura nuk asht ne hipotek ju garantoj me krejt serviset e kryme me koh

per me shum info bojm edhe ndrrim qmimi i lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim