U SHIT BMW 520 diesel -03

Shitet nga: Bmw 21 Maj 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shitet bmw 520 diesel ne gjendje shum te mir teknike dhe optike
Viti prodhimit 2003
Klimatronik
Ngjyra e zeze metalike
Mbyllje qendrore
Vebasto
Fellne me goma te mira
E ardhur nga gjermania
Ka te paguar doganen
Homologimin
Motorri 2.0 diesel
Uleset lekur
Tempomat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim