U shit e gzoft pronari ri

Shitet nga: mustaf 28 Qer 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   2 099 EUR

Komuna: Viti
SHes golf 3 cabrio 1.8 benzin plin punon dyjat me gjetha serviset vit 24.09.1993 te ndrrume ka amertizerat federat trapin e par trapin e mram ulen me filter per 15 mi kil fellne muzik caraden e re plus nja razerv dy branikt nermal te golfit rezerv karrikat gjys likure ngjyren e kalter metalike perl dmth me xixa regjistrim drei me 25.03.2016 Ne emer temin asht hipotek nuk asht kontakt ne nr 044 153 175 Si dhe wiber ndrrim bëjm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim