U shit flm merrjep Opel astra 1.7 dizell -04

Shitet nga: mustaf 05 Krr 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 960 EUR

Komuna: Viti
shes opel astra e vitit 2004 1.7 disel dti motorr japan me klim 168800km te vetat
ka gomat e dimrit me nji fjal kush asht i nteresum kerrin e ka tip top
kontakt ne nr 044 153 175.Dhe wiber
ndrrim i mundshum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim