U shite flm merrejep

Shitet nga: flakron 17 Maj 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
OPEL CORSA 1.2 BENZIN VITI 2000 I REGJISTRUAR EDHE 3 MUAJ ,REGJISTRIMI 3 KOSOVE,vetura eshte ne gjendje te mir teknike dhe optike e ardhur nga zvicra ,VELEN TE THEKSOHET SE VETURA NUK ESHTE NE HIPOTEK (banke) per me shum lajmrohu ne nr 044-459-408
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim