U shite flm merrjep.

Shitet nga: flakron 19 Pri 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
OPEL VECTRA 1.6 BENZIN -PLIN (kjo vetur ka motor te thjesht fabrikisht) iregjistruar deri ne muajin 8-2015,vetura eshte ne gjendje te mir teknike dhe optike posedon timonin hidaulik,central,ABES,kuk fellne me goma tmira,shiber etj.Vetura eshte vozit nga nje dor prej se eshte ardh prej jashtit posedon letrat e doganes.VLEN TE THEKSOHET SE VETURA NUK ESHTE NE HIPOTEK(banke)per me shum lajmrohu ne nr 044-459-408
Ka servisin e kryer si kaishin dhambzor (rebrasnin),vajin etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim