VW Golf 2 dizel -87

Shitet nga: musli 14 Shk 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Viti
shitet golf 2 sh dizell 1.6 viti prodhimit 87 per maqin dhe dokumeta ju garantoj esht vetur ekonomike dhe aj person qe e blen menjeher ju qes per mi veti ne kredi nuk esht regjistim ka 1 vit u regjistruar me 13 02 2015 pres bleres serioz ju mir presim faliminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim