VW Golf 5 disel 2005

Shitet nga: Kena 12 Pri 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 700 EUR

Komuna: Viti
Shitet golfi 5. Ne gjendje shum te mir teknike dhe optike posedon klimatronik 6 Shpejtesi 1,9 . dy Qelsa ne xhendje prefekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim