Vw Golf 2 Benxin Plin -84

Shitet nga: Drilon 11 Mar 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Viti
Shitet Golf 2 Benxin-Plin 1.6 ne te Dyat Punon.Regjistrim 1 vjet 4 Guma te reja Akumllatorin e ri. Golfi asht Shum i paqt Shum i shtrengum ski Nevoj me investu nta. Munt te me kontaktoni dhe permes Viberit +37744512220
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim