Vw Jetta 1.6 Benzin-Plin -89

Shitet nga: Zaimi 13 Shk 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Viti
Jetta 1.6 kubik viti i prodhimit 1989
Lënda djegëse Benzinë dhe plin
Regjistrim ka deri me 02.05.2015
Në gjendje të rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim