Vw Polo 1.3 Benzin 1999

Shitet nga: Emrush 15 Shk 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shes urgjent Veturen Polo ne gjendje te rregullt dhe shume e ruajtur.Posedon klim,dritare dhe dyer automatike,goma te reja,Cd-play,Airbags,dhe hidraulik.I ka te kryera te gjitha serviset dhe ka regjistrim deri me 13.06.2015.Eshte ne emrin tim dhe nuk eshte ne hpoteke.
Ju mirpresim:044-244-776
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim