opel vectra -99

Shitet nga: Fejzullah 26 Shk 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Viti
shes opel vekter esht ne gjendje te mir teknike tip top dhe boj ndrrim me skuter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim