risi risi risi vw cady

Shitet nga: bashkim 13 Pri 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shitet pikapi posedon abs airbag gjama elektronik 1.9 Dizel regjistrim 3 muaj i ruajtur si brenda dhe jasht hargjimet 4 litra 100kmh Ju Mirpresim ? qmimi volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim