u shit flm merrjep

Shitet nga: flakron 16 Mar 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
GOLF III 1.6 BENZIN VITI 1996 reghistruar deri ne fund vit 2015 ,vetura eshte ne gjendje te mir teknike dhe optike posedon centarl, goma 4 cop treja etj VLEN TE THEKSOHET SE VETURA NUK ESHTE NE HIPOTEK(banke) per me shum lajmrohu ne nr 044-459-408
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim