u shit flm merrjep

Shitet nga: flakron 11 Mar 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
OPEL VECTRA 2.0 benzin-plin i regjistruar deri me 20-08-2015 plus kartonin e gjelbert ,vetura eshte ne gjendje perfekte ka ABS,dyert central me telekomand ,timonin hidraulik ,goma tmira ,vetura eshte vozit nga nje person prej se eshte ardh ne ks posedon dokumtet e doganes ,librezen e jashtit copy etj,vetures plini ju ka montuar tash ka garancionin dhe psaporten e plinit dhe ( ka te kaluar ne plin vetem 21mij km ) gjithsej ka km 183mij km te kaluara .VLEN TE THEKSOHET SE VETURA NUK ESHTE NE HIPOTEK(banke) per me shum lajmrohu ne nr 044-459-408.

KOREZION SKA ASKUND.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim