u shit

Shitet nga: Arton 02 Maj 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   500 EUR

Komuna: Viti
Shitet dhe ndrrohet opel vectra 2.0 benzin-- plin viti 89
Regjistrim i skadum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim