Nxemje kolorifera

Shitet nga: mustaf 22 Gsh 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
shes kto nxemje te cilat jan ardh prej ch nevoiten per nxmjen e dhomav.terjen e mallterit se por ket pun jan kan per terjen e baushtellav per doren e par jan industriale. jan prej 2 kw e deri ne 19kw jan te reja kush asht i interesum ne ket nr 044 153 175 dhe wiber i njeti numer. po ka cerkullara asht nji shfaic i krahit co2 kablla te rrzmes karshera te vogel ka 140 bar .
Po edhe me qira japum per terjen e podrumav per terjen e mallterit e kam fjalen te dores par.
kush i merr te gjitha del qmimi lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim