Agregat Gjenerator 8kw gjerman

Shitet nga: Metush 30 Nën 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Viti
Shitet gjeneratori 8 kw i firmes gjermane origjinal jo kinez me pun shum tmir ne gjendje perfekte monofaz dhe trefaz.me benzin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim