Fontan boronices

Shitet nga: metush 09 Dhj 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Viti
Shitet fontan boronices dhe bozes ngjendje trregullt e perdort 1 vjet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim