KOMPRESOR FRIGORIFIK

Shitet nga: 044 193 729 23 Dhj 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Kompresor frigorifik sistem i mbyllur 5.5 kw , per vitrina frigorifike.
karakteristikat : 5.5kw 2P 3PH 380-440V 60Hz DPH28 DPL13 SPL39 APL39 LT-20.
Punon me freon R-22
ka edhe filterin e freonit dhe eshte i gatshem per kyqje.
Tel: Viber +41 76 217 54 53
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim