Komoda dhe matorra te mdhaj

Shitet nga: Dini 25 Nën 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Komodat jan prej Rosfajit (D.M.TH. nuk ndryshken ) kan sherby per shitjen e bukes..
Sherben per Furr, Embeltore e shum te tjera...
- Mtorri njani osht i madh ndersa tjeri osht per hekjen e avullit dhe timit...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim