Kupatori

Shitet nga: mentor 31 Mar 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
kupatori asht i ardhur nga zvicrra dhe asht ngjendje shum te mir siq pe shihni ne foto jam tu qel zoj me ta qe dy par zoj qe i qeli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim