Makin për lakimin e gypave te hekurit dhe aluminit

Shitet nga: REMZI HAJDINI 23 Shk 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Bëjm prodhimin e makinave per lakimine gypave dhe veglave te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim