Makin per Lakimin e gypave të metalit dhe aluminit

Shitet nga: Remzi 14 Tet 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhojm.
Makina per lakimin e gypave te metalit me dhe Aluminit, deminsione te ndryshme.

cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim