Makin shpuse

Shitet nga: Luan 23 Jan 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Viti
Carrotgé makina shpon beton vrima posedon 5 burgia 1x51mm. 2x75mm. 1x85mm. 1x108mm.dh e ka zgjatsin per burgi qe mund te shponderi 1m.murin e trash ka pompen e ujit Kompresorin per vakum makina ngjitet ne mur me ajr (vakum)
dhe bejm shpime sherbimee makin shpuse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim