Makina per lakimin e gypave te hekurit dhe alumin

Shitet nga: Remzi 10 Shk 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shes makina per lakimin e gypave te hekurit dhe te aluminit, gypat te cilet kthehen ne hark, per hekur 1x1, 2x2, 3x3, 4x4 dhe qfardo lloj gypa me rrumbullaket, kallapet i punojm sipas porosis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim