Makina per zdrukthtari urgjent

Shitet nga: makina 04 Sht 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
makinat punojn shume mire dhe jane ne gjendje shume te mire, makinat gjenden ne vushtrri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim