Makinat per lakimin e gypave te aluminit dhe te ..

Shitet nga: Remzi Hajdini 09 Shk 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shes makinat per lakimin e gypave te aluminit dhe te hekurit , kallapat per gypa i punojm sipas nevojes per gypa te rrumbullakt Fi 25,Fi 42,Fi 48 etj , dhe per gypa katrore 2x2 , 3x3 ,4x3 , 4x4 etj , ne gjendje shum te mir teknike me 6 muj garancion , Makina me Vegla te hekurit eshte makina per lakimin e gypave te Hekurit ndersa Makina me vegla te plastikes eshte Makina per lakimin e gypave te aluminit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim