Makine per prerjen e asfaltit dhe betonit

Shitet nga: Besniku 14 Mar 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makine per prerjen e asfaltit dhe betonit e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim