Makinen per lakimin e gypave te hekurit

Shitet nga: Remzi Hajdini 07 Jan 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shes makinen per lakimin e gypave te hekurit dhe te aluminin, gypat te cilet kthehen ne hark, per hekur 1x1, 2x2, 3x3, 4x4 dhe qfardo lloj gypa me rrumbullaket, kallapet i punojm sipas porosis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim