Motorrsharra STIHL

Shitet nga: zeqir 20 Krr 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shesim motorrsharra Stihl 180,181,211 dhe te gjith modelet tjera me nje vit garancion origjinal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim