Peshore deri 1000kg

Shitet nga: Blerim 07 Pri 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

460 EUR

Komuna: Viti
Shes peshoren ne gjendje te rregullt me dimesion 1m me 1.20m dhe mat prej 1 - 1000kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim