Shiten komplet makineri per mulli elektrik

Shitet nga: Mentori 07 Mar 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Komuna: Viti
Makineri per mulli elektrik. Kapaciteti 2500-3000 kg ne ore. Makineri gjermane dhe turke. Cilindra hidraulik gjerman,, Fortshrit,,. Sita turke, dhe komlet makina tjera per pastrim dhe blurje te grurit. Viber 045 331721
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim