abs brand dhe ott shum te mir

Shitet nga: xhavit pira 23 Shk 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
shes abs te posa ardhur nga europa ne gjendje shum te mir brand viti 1996 dhe ott viti 1991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim