skele me qera per 15 dit 1 er montim demontim

Shitet nga: elioni 01 Krr 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   1 EUR

Komuna: Viti
japim skele me qera montimi dhe demontim 1 er per 15 dit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim