Dyer Dritare

Shitet nga: Besnik 28 Pri 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Viti
Shiten 6 dritare jan me roleta...materiali I drurit te bungut....roletat me shirit ...te ruajtura mire....po ashtu shitet edhe dera e hymjes..dhe dy dyer tjera...qmimi per cop te dritare eshte 45 euro...per der te hymjes 50...dhe per dyer te tarasave ose dhomave 30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim