Gur dhe rrasa pėr shitje......

Shitet nga: Beni 19 Dhj 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Viti
Shesim te gjitha llojet e gurve dhe rrasav natyrale dhe te prera me qmim te volitshum
Ju mirpresum ...


Arbeni 044351 927 ose 044515050
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim