JAPIM SKELE ME QERA

Shitet nga: Reshat jahija 01 Krr 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Japim skele me qera, skelet janë të një kualiteti shumë të lart, montimin dhe çmontimin gratis, për më shumë informata thirrni në numrin. 044 491 183
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim