Konstruksion Metalik 12x24x6m

Shitet nga: Rama 11 Pri 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shitet Konstruksioni Metalik i përdorur me dimensione 12 x 24 x 6m me qmim te volitshum viber +37744771736. Prodhojm dhe montojm edhe konstruksione te reja me qmime te volitëshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim