Konstruksione metalike

Shitet nga: ing.dip . RAMA Sot 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhojm dhe montojm konstruksione metalike me dimensione te ndryshme mvarsisht nga kerkesat e investitorit si p.sh : salla sportive , salla dasmash , mbuloja te pompave , shkall emergjente rrethoja te ndryshme njeherit bejm montimin e panellit dhe te llamarines si dhe bejm mveshjen e objekteve me llamarin punojm edhe projekte te ndryshme dhe bejm llogaritje statike te gjitha keto kryhen nga
inxhinier i diplomuar Ramadush Mustafa . Pranojm kompenzime Nr tel 044771736 ose Viber +38344771736 Email: ing.rama@hotmail.com
per me teper foto vizitoni ne facebook METAL UNIVERS dhe shikon punt tona te kryera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim