dyer dhe dritare nga plastika si dhe fasada

Shitet nga: riza 02 Jan 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
dyer dritare nga plastika alumini si dhe fasada strukturale dhe gjysem strukturale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim