Dritare dhe gilindera

Shitet nga: S.z 30 Gsh 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritare te drurit 15 copa me madhesi 80x140 me dy par gjama jan dhe hapen kiper, 15 copa.
1 dritare e pllastikes 140x140.
Gilindera 10 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim