Dritare me nje xham

Shitet nga: Daja 06 Dhj 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritare me ni gjam kolor i kaltert 60*60 10 euro copa 18 copa i kam
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim