Dritare per dhoma

Shitet nga: Hazbi 09 Nën 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dimensioni 1.40x80 2 dritare te vogla dimension 60x60
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim