Dyer nga Austria

Shitet nga: Flamur 24 Jan 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyert jan nga Austria ato 7 copa standarde
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim