Dyer per garazha

Shitet nga: muhamet osmani 10 Shk 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shiten dyer me ose pa dritare per garazha me telecomande me izolim i izofonik te izoluara te ardhura nga zvicrra te reja dimenzione 2.00x2.40.qmimi i diskutuar mundeni me me thirre ne kosove te personi qe i shete si dhe ne viber numrin ne ch 0041786327191.dyert gjinden ne fshatin smire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim