Der per shtepi

Shitet nga: Hazir 14 Qer 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet dera shum pak e perdorur ngjendje te rregullt vetem nje xhamë e ka te krisur ndryshe osht e rregullt nr 044990512 blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim