Limona 2 deri 3 vjeqar

Shitet nga: Faton 06 Sht 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Lule dhe bimë
Limona 2 deri 3 vjeqar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim