Limoni

Shitet nga: liridon hasani 17 Jan 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   100 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Lule dhe bimë
shes limonin , fruti eshte ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim